- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek
Telefonická objednávka
Tento malý, ale jemný konferenční stolek vypadá skvěle ve všech interiérech a vytváří krásné akcenty. Díky podlahovým chráničům je vaše podlaha chráněna před poškrábáním.
Stolní deska byla vyrobena ze dřeva paulovnia, vysoce kvalitního dřeva již pěstovaného v Evropě, které je pro svou lehkost a vysokou stabilitu také označováno jako dřevěný hliník.
Certifikát BSCI (Výrobce je povinen dodržovat sociální normy.)
Barva:
hnědá / černá
přírodní hnědá / černá
tmavě šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / masivní dřevo
Rozměry:
výška: 60 cm
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška desky: 6 cm
Hmotnost:
5,5 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový, Příruční |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 5,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový, Příruční |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 5,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Lavice s úložným prostorem
Lavice s úložným prostorem
Černá / bílá
Dodání do 14 dnů
2 731 Kč
Béžová / černá
Dodání do 14 dnů
2 993 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní