- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Příruční stolek RONIN
Příruční stolek RONIN
Kód produktu: 0000191783
Telefonická objednávka
Designový příruční stolek RONIN je vyrobený z kvalitního MDF materiálu v barevném provedení: černý dub s kvalitními kovovými nohami v černé barvě.
Barva:
dub černý / černá
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 48 cm
hloubka: 48 cm
výška: 48 cm
Hmotnost:
3,2 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| PRŮMĚR | 48 cm |
| HMOTNOST | 3,2 kg |
| OBSAH SETU | 1x stůl |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Příruční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty5
Odkládací stolek TINA
Varianty produktu
Černá
Není skladem
679 Kč
Odkládací stolek TINA
Černá
Není skladem
679 Kč
Dostupnost dle variant
679 Kč
Přidat do oblíbených



