- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek 2 ks DAMASEN Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks DAMASEN Dekorhome
Telefonická objednávka
Designové odkládací stolky překvapí svým elegantním vzhledem a praktičností. Mohou sloužit i jako dekorativní prvek sám o sobě.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
přírodní hnědá
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo
masivní mangovníkové dřevo
Výběr materiálu zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry velkého:
šířka: 35 cm
hloubka: 35 cm
výška: 50 cm
Rozměry malého:
šířka: 30 cm
hloubka: 30 cm
výška: 45 cm
Balení obsahuje: 2x stolek
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 30 cm, 35 cm |
| HLOUBKA | 30 cm, 35 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Příruční, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 30 cm, 35 cm |
| HLOUBKA | 30 cm, 35 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Příruční, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní