Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry
Dětské koberce Vytvořte vašim ratolestem útulné království, ve kterém se budou cítit příjemně. Zařiďte jim útulný dětský pokoj jako stvořený pro hran ...

Dětské koberce

Vytvořte vašim ratolestem útulné království, ve kterém se budou cítit příjemně. Zařiďte jim útulný dětský pokoj jako stvořený pro hraní a zábavu. Při zařizování se kromě nábytku zaměřte také na důležité doplňky, které místnost rozzáří a přivedou k dokonalostí. Jednou z možností je kusový koberec, který poslouží i po praktické stránce. Vyberte si z mnoha motivů pro kluky i holky a zkrášlete jim jejich pokojíček.

Dětský koberec jako multifunkční herní prvek a doplněk v jednom

Dětský koberec je v podstatě takový multifunkční. Nejenom že poslouží jako zajímavý interiérový doplněk, zároveň je totiž také velice praktický. Poslouží jako herní prvek a umožní vašim dětem rozvíjet fantazii a kreativní myšlení. Koberec pro děti umožní prohánět se s autíčky po silnicích nebo si zahrát hru s figurkami a kostkou. Navíc se na něm i skvěle lenoší. 

Varianta se zvířátky pro nejmenší 

Pro nejmenší je jako stvořený koberec dětský s motivem zvířátek. Malí kluci a holky tak mohou poznávat nejrůznější obyvatele zoo jako je slon, žirafa, zebra nebo opice. V sortimentu nechybí ani koberec do dětského pokoje s motivem zvířat z farmy. Ten zdobí malebná krajina s domečkem se zahradou, psíkem, králíky, slepicemi a dalšími.

Motiv jako stvořený pro kluky

Pro kluky je jako stvořený koberec do pokojíčku s vyobrazením města. Ten je perfektní pro jízdu s autíčky, autobusy a dalšími dopravními prostředky. Vyobrazené ulice, budovy, cesty a okolí vypadá opravdu reálně, a tak tomuto hraní určitě nikdo neodolá.

Praktické vlastnosti kusových koberců

Kusové koberce dětské jsou oblíbené nejenom pro zajímavý vzhled a zpestření interiéru, ale také z důvodu tepelné izolace. V zimě tak děti při hraní nic nestudí a mohou si tak nerušeně hrát. Kromě interiérového doplňku je navíc kusový koberec do dětského pokoje i rozšířením herních aktivit.

Zobrazit popis
Skrýt popis

Nábytek

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Zahrada

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení