Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Dětské koberce

Vytvořte vašim ratolestem útulné království, ve kterém se budou cítit příjemně. Zařiďte jim útulný dětský pokoj jako stvořený pro hraní a zábavu. Při zařizování se kromě nábytku zaměřte také na důležité doplňky, které místnost rozzáří a přivedou k dokonalostí. Jednou z možností je kusový koberec, který poslouží i po praktické stránce. Vyberte si z mnoha motivů pro kluky i holky a zkrášlete jim jejich pokojíček.

Dětský koberec jako multifunkční herní prvek a doplněk v jednom

Dětský koberec je v podstatě takový multifunkční. Nejenom že poslouží jako zajímavý interiérový doplněk, zároveň je totiž také velice praktický. Poslouží jako herní prvek a umožní vašim dětem rozvíjet fantazii a kreativní myšlení. Koberec pro děti umožní prohánět se s autíčky po silnicích nebo si zahrát hru s figurkami a kostkou. Navíc se na něm i skvěle lenoší. 

Varianta se zvířátky pro nejmenší 

Pro nejmenší je jako stvořený koberec dětský s motivem zvířátek. Malí kluci a holky tak mohou poznávat nejrůznější obyvatele zoo jako je slon, žirafa, zebra nebo opice. V sortimentu nechybí ani koberec do dětského pokoje s motivem zvířat z farmy. Ten zdobí malebná krajina s domečkem se zahradou, psíkem, králíky, slepicemi a dalšími.

Motiv jako stvořený pro kluky

Pro kluky je jako stvořený koberec do pokojíčku s vyobrazením města. Ten je perfektní pro jízdu s autíčky, autobusy a dalšími dopravními prostředky. Vyobrazené ulice, budovy, cesty a okolí vypadá opravdu reálně, a tak tomuto hraní určitě nikdo neodolá.

Praktické vlastnosti kusových koberců

Kusové koberce dětské jsou oblíbené nejenom pro zajímavý vzhled a zpestření interiéru, ale také z důvodu tepelné izolace. V zimě tak děti při hraní nic nestudí a mohou si tak nerušeně hrát. Kromě interiérového doplňku je navíc kusový koberec do dětského pokoje i rozšířením herních aktivit.

Nábytek

Premium nábytek

Osvětlení

Sauny

Velký výprodej nábytku

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení