- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek 2 ks KLEITÉ Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks KLEITÉ Dekorhome
Telefonická objednávka
Designový set dvou odkládacích stolků v industriálním stylu, které byly ručně vyrobeny z kvalitního sheeshamového / mangovníkového dřeva a kovu.
Tato sada je velmi variabilní, stolečky lze využít jako konferenční, servírovací, příruční, noční nebo například jako podstavce pod květináče. Desky jsou odnímatelné a lze je tak použít jako podnos.
Stolky lze zasunout do sebe pro úsporu místa.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
sheeshamové dřevo / černá
mangovníkové dřevo / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / masivní dřevo
Rozměry velkého stolku:
šířka: 45 cm
hloubka: 45 cm
výška: 50 cm
podnos: 41 cm x 5 cm x 41 cm (ŠxVxH)
Rozměry malého stolku:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 42 cm
podnos: 36 cm x 5 cm x 38 cm (ŠxVxH)
Sada obsahuje: 2x stolek
Hmotnost:
14,6 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Vintage, Skandinávský, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 45 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 50 cm |
| HMOTNOST | 14,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Vintage, Skandinávský, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 45 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 50 cm |
| HMOTNOST | 14,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Konferenční stolek GAIA Dekorhome
Chesterfield křeslo umělá kůže Dekorhome
Chesterfield křeslo umělá kůže Dekorhome
Bílá
Není skladem
4 463 Kč
Zlatá
Není skladem
4 854 Kč
Stříbrná
Není skladem
4 545 Kč
Bronzová
Není skladem
4 262 Kč
Lenoška Chesterfield umělá kůže Dekorhome
Lenoška Chesterfield umělá kůže Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
10 220 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
13 224 Kč
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
12 678 Kč
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Bílá
Není skladem
33 695 Kč
Šedá
Není skladem
33 695 Kč
Borovice
Není skladem
25 334 Kč
Stojací lampa ZAFIRA Dekorhome
Stojací lampa ZAFIRA Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Zlatá
Není skladem
9 690 Kč
Měděná
Není skladem
9 690 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní