- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Příruční stolek FLYN
Příruční stolek FLYN
Telefonická objednávka
Příruční stolek FLYN je tou správnou volbou zejména pro nadšence industriálního stylu. Svým provedením se hodí do moderních interiérů, kde dominují čisté linie a oblíbená kombinace kovu a dřeva, která působí moderně a luxusně.
Konstrukce je z černé barvy. Stolek disponuje jednou odkládací plochou z kvalitní MDF v provedení dub. Designovým prvkem je úložný prostor připomínající kovový koš ve tvaru "U". Můžete si zde pohodlně uložit časopisy nebo knihy.
Příruční stolek Flyn se stane oblíbeným funkčním a vkusným doplňkem vašeho obývacího pokoje či předsíně.
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 40 cm
výška: 45 cm
tloušťka konstrukce: 1,5 cm
rozměry police: 40 x 40 cm
rozměry úložného protoru: 10,5 x 25 cm
Hmotnost:
7,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 7,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




