Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Rošty

Spánek je pro lidský organismus velice důležitý. Abyste si ho ale mohli vychutnat na plno a v pohodlí, je potřeba se zaměřit na správnou postel. Důležitou součástí postele je vhodně zvolený postelový rošt. Ten hraje klíčovou roli v kvalitě spánku. Rošty mohou mít několik variant a velikostí. Díky tomu si tak můžete vybrat přesně takový, který vám bude plně vyhovovat. Setkat se můžete s pevným nebo i vyklápěcím provedením.

Lamelové nebo v rámu

Postelové rošty se rozdělují na lamelové nebo umístěné v rámu. Lamelové postelové rošty předně prodlužují životnost matrace a poskytují více komfortu během spánku. Lamelové rošty postelové mohou být pevné nebo polohovací. Rošty v rámu jsou pevné a vyznačují se vysokou stabilitou a pevností.

Provedení s výklopem na ruční ovládání nebo motorový pohon

Jednou z možností jsou rošty s výklopem. Tyto výklopné rošty jsou jako stvořené pro postele disponující úložným prostorem. Díky tomu se tak můžete v případě potřeby do prostoru v posteli dostat, a to bez sebemenších obtíží. Díky vzpěrám se takový výklopný rošt zvedá opravdu pohodlně a jednoduše.

Polohovací varianta pro příjemnější odpočinek a spánek

Další variantou jsou polohovací postelové rošty. A v jakých případech je nejvíce oceníte? Polohovací rošty vám umožní si místo pro spánek dokonale přizpůsobit vašim momentálním potřebám, a to konkrétně v oblasti hlavy a nohou. Rošty polohovací mohou být vybaveny i motorovým pohonem pro pohodlnější a jednodušší ovládání.

Různé rozměry postelových roštů

Rošty do postelí jsou dostupné v různých rozměrech. Dostupné jsou varianty určené jak pro jednolůžka, tak i pro manželské postele. Díky tomu si tak můžete vybrat takový postelový rošt, který do postele perfektně padne a bude tak moci naplno plnit svoji funkci.Nábytek

Premium nábytek

Osvětlení

Sauny

Velký výprodej nábytku

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení