Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Sauny

Odpočinek je pro lidský organismus velmi důležitý.  Dopřávejte si jej proto tak často jak jen je to možné, vaše tělo se vám za to odvděčí. Chcete si užít báječné saunování v klidu a soukromí? Odpočinout si, posílit imunitní systém a naplno si vychutnat dokonale prohřátý vzduch? Pořiďte si vlastní saunu, ve které se můžete věnovat tradiční severské relaxaci, a to přímo v pohodlí vašeho domova. Hodit se vám bude i příslušenství k saunám, které vám zpříjemní pobyt v nich.

Finské sauny

Velmi oblíbené jsou finské sauny, jejichž název pochází z míst, kde si získaly popularitu, tedy ze severských zemí. A proč je tak často vyhledávaná? Pomůže vám zbavit tělo nežádoucích toxinů, posílit imunitní systém a uzdravit tělo i ducha. Navíc je také zpomaluje stárnutí a pravidelné saunování v ní je skvělé při hubnutí.  

Venkovní varianty

Pokud se rozhodnete pro venkovní sauny, pak si můžete vybrat hned z několika variant. Jednou z nich je venkovní finská sauna s předsíní. Nadchne vás svým dřevěným vzhledem a moderním designem ve skandinávském stylu. Má celoskleněné dveře s kouřovým hnědým izolačním sklem. Díky tomu, že má domek předsíň, jedná se o praktické a pohodlné řešení. Pokud chcete něco opravdu speciálního, pak musíte vyzkoušet saunování v sudové sauně, která je typická svým neotřelým vzhledem.

Vnitřní varianty

Nejen sauny venkovní, ale i sauny vnitřní jsou jako stvořené k relaxaci, odpočinku a nabrání sil. Hodí se jak do rodinného domu, tak i do bytu. Interiérová finská sauna může být vyrobena z masivního dřeva nebo z palubek spojených speciálním systémem. Díky dřevěnému provedení dokonale splyne s vaším interiérem.

Potřebné příslušenství

Vybavte se také potřebným příslušenstvím k saunám, které z vašeho rituálu udělá skvělý zážitek. Využijete nejrůznější saunové příslušenství v podobě podpěrky hlavy, LED světla nebo dřevěného vedra.

Nábytek

Zahrada

Novinky