- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Odkládací stolky
- Příruční stolek XANTHOS Dekorhome
Příruční stolek XANTHOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento odkládací stolek na první pohled zaujme svým neobvyklým moderním a minimalistickým designem. Nadčasový design stolu snadno zkombinujete s širokou škálou nábytku a stylů. Stolek se skvěle hodí jako odkládací stolek k vaší pohovce nebo jako moderní noční stolek do vaší ložnice. Díky minimalistickému designu lze stůl přisunout obzvláště blízko k pohovce nebo posteli a slouží jako praktická polička na notebook.
Barva:
dub / černá
černá / šedá (mramorový vzhled)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozměry:
šířka: 35 cm
hloubka: 43 cm
výška: 63 cm
tloušťka desky: 1,2 cm
Nosnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 35 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,2 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 35 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,2 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konferenční stolek XANTHOS Dekorhome
Konferenční stolek XANTHOS Dekorhome
Dub
Dodání do 14 dnů
9 190 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
5 290 Kč
Konferenční stolek XANTHOS Dekorhome
Koberec TIANNA
Toaletní stolek s taburetem dub / černá Dekorhome
Závěsná lampa 2 ks kov Dekorhome
Koberec s třásněmi SONIL
Stojací stmívací LED lampa Dekorhome
Stojací stmívací LED lampa Dekorhome
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
3 356 Kč
Mosaz
Dodání do 10 dnů
3 325 Kč















