- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Psací stoly
- Psací stůl s úložným prostorem Dekorhome
Psací stůl s úložným prostorem Dekorhome
Kód produktu: WH70049
Telefonická objednávka
Tento stůl spojuje vzhled dřeva s chladným průmyslovým designem. Unikátní 3D struktura povrchu přináší zřetelný a zjevný rozdíl oproti běžným hladkým povrchům. Jeho rozměry jsou pečlivě vyvážené, není velký ani malý. Díky dvěma zásuvkám nabízí dostatek úložného prostoru.
Barva:
hnědá / černá
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 117 cm
hloubka: 61 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
25 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 117 cm |
| HLOUBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Psací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kancelářský kontejner kov Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 2 102 Kč
od 2 213 Kč
2 633 Kč
Přidat do oblíbených
Odkládací stolek FINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Šedá
Není skladem
3 509 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
2 890 Kč
Odkládací stolek FINEUS Dekorhome
Šedá
Není skladem
3 509 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
2 890 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 2 890 Kč
4 020 Kč
Přidat do oblíbených
Ergonomická klekačka
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 930 Kč
od 1 862 Kč
2 141 Kč
Přidat do oblíbených









Zboží ihned, platba za 14 dní