- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční
- Noční stolek WILSON
Noční stolek WILSON
Kód produktu: KO0000191853
Telefonická objednávka
Designový noční stolek WILSON na nožičkách je potažený ekokůží ve dvou barevných variantách: bílá a černá.
Stolek disponuje dvěma šuplíky s kovovými úchytkami.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
ekokůže
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 38 cm
výška: 37 cm
Hmotnost:
13,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| HMOTNOST | 13,5 kg |
| TYP STOLU | Noční |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Postel Samara 160x200 cm
Dostupnost dle variant
od 6 890 Kč
7 589 Kč
Přidat do oblíbených
Postel CASSANDRA S s úložným prostorem
Varianty produktu
Postel CASSANDRA S s úložným prostorem
140 x 200 cm Sklademu vás do 06.05.2026
11 190 Kč
160 x 200 cm
Skladem
u vás do 06.05.2026
11 890 Kč
Dostupnost dle variant
od 11 190 Kč
12 328 Kč
Přidat do oblíbených






Zboží ihned, platba za 14 dní