- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Norty
- Noční stolek NORTY
Noční stolek NORTY
Kód produktu: 0000147832
Telefonická objednávka
SEKTOROVÝ SYSTÉM NORTY
Kdysi, když nebyl průmysl rozvinutý a peníze byly vzácnější než dnes, zařizování domů bylo skromné a jednoduché. Nábytek se dědil, nebo byl výsledkem těžké domácí výroby. Každý kus byl odlišný, jiné barvy, jiného materiálu, tvaru a hlavně měl jinou hodnotu. Dnes je to zcela odlišné a především jednodušší. Bez problémů si dokážete zařídit celou domácnost v jednom barevném provedení, jednom materiálu, za jednotnou cenu a co je nejlepší: na jednom místě či internetové stránce, kde vám postačí pár kliků k dokonalému nábytku. Takto dokážete získat i sektorový systém NORTY. V barevném provedení dub sonoma, vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky, je praktický a víceúčelový, se kterým si poskládáte každý pokoj.

NOČNÍ STOLEK
Noční stolek 1S NORTY TYP 13 poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě jednoho šuplíku a otevřeného úložného prostoru.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 46,5 cm
hloubka: 45 cm
výška: 42 cm
Hmotnost:
11,3 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| DEKOR |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 42 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 46,5 cm |
| HMOTNOST | 11,3 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolek |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






