Stolní lampa GAIA Dekorhome
Telefonická objednávka
Stylová a jedinečná stolní lampa GAIA přinese do vašeho bytu pohodu a harmonii. Lampa má originální tělo vyrobené v kombinaci černého kovu a masivního akáciového dřeva. Látkové stínidlo v černé barvě vytváří příjemné neoslňující světlo. Lampa je zakončená černým kovovým podstavcem.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Důležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky, hrbolky nebo drobné rozměrové odchylky.
Barva:
hnědá / černá
Materiál:
masivní akáciové dřevo / látka / kov
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 21 cm
výška: 58 cm
rozměry stínidla: 55 x 21 x 23 cm
rozměry základny: 35 x 15 x 1 cm
délka kabelu: 205 cm
patice: 1 x E27 max. 60W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář |
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 21 cm |
| DÉLKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 58 cm |
| HMOTNOST | 5,1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Stolní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 3 ks GAIA Dekorhome
Konferenční stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Konferenční stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Antracit
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
3 922 Kč
Sheesham
Není skladem
9 801 Kč
Sheesham smoke
Není skladem
7 994 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní