- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční stolek CASTEL
Noční stolek CASTEL
Kód produktu: KO0000191855
Telefonická objednávka
Elegantní noční stolek CASTEL na nízkých nožičkách je potažen ekokůží ve dvou barevných variantách: bílá a černá.
Stolek disponuje dvěma šuplíky s kovovými úchytkami.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
ekokůže / kov
Rozměry:
šířka: 48 cm
hloubka: 42 cm
výška: 55 cm
Hmotnost:
18,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Elegantní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOST | 18,4 kg |
| TYP STOLU | Noční |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Stolní lampa VADUZ Dekorhome
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
2 940 Kč
Přidat do oblíbených






