- Domů
- Ložnice
- Ložnicové sestavy
- Provance
- Noční stolek SN PROVANCE
Noční stolek SN PROVANCE
Telefonická objednávka
Přineste si do svého domova kousek jižní Francie v podobě provensálského stylu. Podtrhuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný zejména na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic. Nabízí množství komponentů, které můžete různě kombinovat. Nábtek je vyrobený z laminované DTD ve třech barevných variantách: sosna andersen / dub lefkas, zelená a šedá.
Stolek disponuje otevřenou policí a šuplíkem s kovovou úchytkou.
Barva:
sosna andersen / dub lefkas
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 51 cm
hloubka: 43 cm
výška: 45 cm
Hmotnost:
16,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 43 cm |
| HLOUBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 16,5 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolek |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




Zboží ihned, platba za 14 dní