- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Kora
- Noční stolek KORA KSN
Noční stolek KORA KSN
Telefonická objednávka
Sektorový systém KORA v rustikálním stylu je vhodný k zařízení obývacích pokojů, jídelen, ložnic nebo pracoven.
Základ tvoří laminovaná dřevotřísková deska, ozdobné lišty jsou z MDF. Úchytky jsou vyrobeny z kovu. Zajímavé jsou i nohy, které nábytku zajišťují stabilitu.
Noční stolek disponuje otevřenou policí a dvěma šuplíky s kovovými úchytkami.
Barva:
sosna andersen
samoa king
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
DTD laminovaná / MDF / kov
Rozměry:
šířka: 58 cm
hloubka: 40 cm
výška: 68 cm
Hmotnost:
21 kg
Dodáváno v demontu. 
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Elegantní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| HMOTNOST | 21 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stolek |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Elegantní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| HMOTNOST | 21 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stolek |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Šatní skříň KORA KS3
Šatní skříň KORA KS3
Samoa king
Dodání do 14 dnů
18 150 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
20 650 Kč
Šatní skříň KORA KS2
Šatní skříň KORA KS2
Samoa king
Dodání do 14 dnů
12 950 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
13 290 Kč
Zrcadlo KORA KC 2
Zrcadlo KORA KC 2
Samoa king
Dodání do 14 dnů
2 690 Kč
Barová skříňka KORA KK5
Barová skříňka KORA KK5
Samoa king
Dodání do 14 dnů
5 850 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
7 250 Kč
Nástavec na komodu KORA KN5
Nástavec na komodu KORA KN5
Samoa king
Dodání do 14 dnů
7 290 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
8 490 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní