Postel Samara 160x200 cm
Telefonická objednávka
Postel Samara je vyrobena v kombinaci eko kůže a masivního dřeva ve dvou barevných variantách: bílá a černá.
Manželská postel Samara poskytuje eleganci, moderní design a pohodlí do Vaší ložnice. Teplé přírodní barvy vytváří příjemnou romantickou atmosféru.
K posteli doporučujeme dokoupit noční stolek PRIMA. V ceně postele je rošt bez matrace - ložná plocha 160 x 200 cm.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
eko kůže / dřevo
Rozměry:
šířka: 164 cm
hloubka: 216 cm
výška: 96 cm
Hmotnost:
47,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 165 cm |
| HLOUBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 93,5 cm |
| MATERIÁL | Eko kůže, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 39,5 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 165 cm |
| HLOUBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 93,5 cm |
| MATERIÁL | Eko kůže, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 39,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Prosklená komoda Dekorhome
Prosklená komoda Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 450 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 775 Kč
Šedá
Není skladem
3 124 Kč
Bílá lesk
Není skladem
3 293 Kč
Šedá lesk
Není skladem
3 552 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 898 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
2 956 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
2 898 Kč
Černá lesk
Není skladem
4 403 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní