- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Norty
- Šatní skříň NORTY TYP 2
Šatní skříň NORTY TYP 2
Kód produktu: 0000147829
Telefonická objednávka
SEKTOROVÝ SYSTÉM NORTY
Kdysi, když nebyl průmysl rozvinutý a peníze byly vzácnější než dnes, zařizování domů bylo skromné a jednoduché. Nábytek se dědil, nebo byl výsledkem těžké domácí výroby. Každý kus byl odlišný, jiné barvy, jiného materiálu, tvaru a hlavně měl jinou hodnotu. Dnes je to zcela odlišné a především jednodušší. Bez problémů si dokážete zařídit celou domácnost v jednom barevném provedení, jednom materiálu, za jednotnou cenu a co je nejlepší: na jednom místě či internetové stránce, kde vám postačí pár kliků k dokonalému nábytku. Takto dokážete získat i sektorový systém NORTY. V barevném provedení dub sonoma, vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky, je praktický a víceúčelový, se kterým si poskládáte každý pokoj.

NORTY TYP 2
Skříň 4D1S NORTY TYP 2 je prostorná , čtyřdveřová . Je věšáková , takže ukryje všechny vaše věci. Nad věšákovou tyčí je police a na spodní části skříně se nachází jeden šuplík .


TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
Šířka: 88 cm
Hloubka: 55 cm
Výška: 210 cm
Hmotnost:
85 g
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 88 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 210 cm |
| HMOTNOST | 85 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| TYP SKŘÍNĚ | Šatní |
| ZRCADLO | Ne |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní