- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Norty
- Konferenční stolek 120 NORTY TYP 15
Konferenční stolek 120 NORTY TYP 15
Kód produktu: 0000147834
Telefonická objednávka
Praktický konferenční stolek NORTY 120 je vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení: dub sonoma.
Stůl nabízí velkou odkládací plochu a poličku.
Konferenční stolek je součástí víceúčelové sektorové sestavy: NORTY.
Barva:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 60 cm
výška: 50,5 cm
Hmotnost:
23 kg
Dodávané v demontu.
| DEKOR |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| OBSAH SETU | 1x stůl |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




