- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Norty
- Komoda NORTY 2D5S
Komoda NORTY 2D5S
Kód produktu: 0000147839
Telefonická objednávka
Ze sektorového systému NORTY si můžete poskládat nábytek podle vlastních představ.
V barevném provedení dub sonoma, vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky.
Komoda 2D5S NORTY Typ 10 poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě dvou skříněk a pěti šuplíků.
Barva:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
Šířka: 127 cm
Hloubka: 40 cm
Výška: 92 cm
Hmotnost:
66 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 127 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOST | 66 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 5 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní