- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Teyo
- Šatní skříň TEYO 4D
Šatní skříň TEYO 4D
Kód produktu: 0000185715+0000237198
Telefonická objednávka
Šatní skříň TEYO 4D s policemi je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevném provedení: dub sonoma anebo bílá / dub sonoma.
Je součástí moderní sestavy TEYO vhodné na zařízení obývacích či studentských pokojů.
Barva:
bílá / dub sonoma
dub sonoma
Barvu zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 83 cm
hloubka: 55 cm
výška: 195 cm
Hmotnost:
71,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 83 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 195 cm |
| HMOTNOST | 71,4 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| TYP SKŘÍNĚ | Šatní |
| ZRCADLO | Ne |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní