- Domů
- Ložnice
- Ložnicové sestavy
- City
- Kombinovaná skříň CITY
Kombinovaná skříň CITY
Telefonická objednávka
Šatní skříň CITY je součástí sektorové sestavy CITY, která nabízí množství komponentů pro zařízení ložnice a obývacího pokoje. Sestava se pyšní sofistikovaným vzhledem, čistými liniemi a propracovanými detaily. Nábytek je vyrobený z laminované DTD s ABS hranami v barevném provedení: bílá vysoký lesk / dub grandson. Dvířka jsou bez úchytek a otevírají se pomocí systému PUSH-UP.
Kombinovaná šatní skříň CITY prostor vizuálně dotvoří a okouzlí svojí funkčností. Na pravé straně je policová část. Na levé straně se nachází věšáková část. Ve spodní části jsou dva šuplíky. Skříň disponuje také zrcadlem. Je možné dokoupit LED osvětlení se sestavy CITY.
Doporučujeme přikoupit další komponenty ze sestavy CITY.
Barva:
bílá / bílá lesk / dub grandson
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany / sklo
Rozměry:
šířka: 220 cm
hloubka: 54 cm
výška: 202,4 cm
tloušťka materiálu: 16 mm
Hmotnost:
171 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 220 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 202,4 cm |
| HMOTNOST | 171 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska, Sklo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
| TYP SKŘÍNĚ | Šatní, Policová |
| ZRCADLO | Ano |
| PODSVÍCENÍ | Možno dokoupit |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní