- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rozkládací pohovka ABES
Rozkládací pohovka ABES
Telefonická objednávka
Pohovka ABES se stane vaší soukromou oázou relaxace po namáhavém dni. Je navržena tak, aby vám poskytla pohodlí a klid. Tato pohovka je vyrobena z nádherné sametové Velvet látky, která je k dispozici ve třech barevných variantách. Tato látka rozzáří celou místnost a ve spojení s bukovými nohami jistě přitáhne pozornost. Sametový materiál je v současné době velmi populární, působí luxusně a zároveň dodává místnosti pocit útulnosti.
Pohovka ABES je rozkládací, což znamená, že ji snadno přeměníte na příležitostné lůžko s plochou 107 x 163 cm.
Barva:
starorůžová buk
smaragdová / buk
světle šedá / buk
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
dřevo / látka
Rozměry:
šířka: 213 cm
hloubka: 81 cm
výška: 77 cm
hloubka sedu: 48 cm
výška sedu: 40 cm
výška nožiček: 18 cm
plocha na spaní: 107 x 163 cm
Hmotnost:
51 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 213 cm |
| HLOUBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 51 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 18 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 213 cm |
| HLOUBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 51 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 18 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Křeslo IHARA
Křeslo IHARA
Fialová
Dodání do 10 dnů
4 819 Kč
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Mentolová
Není skladem
3 207 Kč
Tmavě modrá
Není skladem
3 168 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Rezavá
Není skladem
2 965 Kč




























Zboží ihned, platba za 14 dní