- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Látkové a ekokůže
- 2 místné
- Chesterfield pohovka ANTHONY 2
Chesterfield pohovka ANTHONY 2
Telefonická objednávka
Vneste do svého interiéru pravou anglickou eleganci v podobě dvoumístné pohovky ANTHONY 2 ve stylu chesterfield.
Čalouněná je luxusní sametovou látkou v petrolejovém provedení. Má zakřivené opěrky rukou, bohatě zdobené knoflíky a prošívané tělo.
Díky pružinovému jádru a PUR pěně nabízí vysoký komfort sezení.
Stabilitu zajišťují masivní dubové nohy. Ve stejném provedení je také kvalitní dřevěná konstrukce. Sedací část je připevněna suchým zipem, díky čemuž drží dobře na svém místě.
Pohovka najde své uplatnění i v kanceláři či hale, kde bude skutečnou reprezentativní ozdobou.
V nabídce máme i další prvky ze série ANTHONY.
Barva:
petrolejová
Materiál:
látka / PUR pěna / masivní dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 183 cm
hloubka: 80 cm
výška: 74 cm
hloubka sedu: 56 cm
výška sedu: 47 cm
výška nožiček: 12 cm
Hmotnost:
45,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Chesterfield, Barokní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 183 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOST | 45,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Pružina, Pěna |
| HLOUBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| NAKLÁPĚCÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 12 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Chesterfield, Barokní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 183 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOST | 45,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Pružina, Pěna |
| HLOUBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| NAKLÁPĚCÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 12 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Chesterfield postel PALLAS Dekorhome
Chesterfield barová židle 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield barová židle 2 ks MEDON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Zelená
Není skladem
8 470 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Mentolová
Není skladem
3 207 Kč
Tmavě modrá
Není skladem
3 168 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Rezavá
Není skladem
2 965 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní