- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rozkládací pohovka DAISY
Rozkládací pohovka DAISY
Telefonická objednávka
Rozkládací pohovka DAISY s úložným prostorem je skutečným příkladem luxusu pro váš interiér. Je čalouněná potahovou látkou Kronos ve čtyřech barevných variantách. Dřevěné nohy v dekoru ořech zajišťují stabilitu a přidávají pohovce šarm.
Jednou z výjimečných funkcí je možnost rozložení, díky které se snadno promění v pohodlné lůžko o rozměrech 126x190 cm. Pohovka disponuje úložným prostorem, který umožní uskladnit všechny věci a mít je po ruce.
Barva:
tmavě zelená (Kronos 19) / ořech
tmavě modrá (Kronos 9) / ořech
béžová (Kronos 35) / ořech
růžová (Kronos 29) / ořech
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / pružina / MDF
Rozměry:
šířka: 215 cm
hloubka: 90 cm
výška: 104 cm
výška sedu: 47 cm
šířka sedu: 190 cm
hloubka sedu: 62 cm
výška nožiček: 14 cm
plocha na spaní (ŠxD): 126x190 cm
Nosnost / místo:
100 kg
Hmotnost:
68 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 215 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOST | 68 kg |
| NOSNOST | 100 kg, 300 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF deska, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x polštář |
| ŠÍŘKA SEDU | 190 cm |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 14 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 215 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOST | 68 kg |
| NOSNOST | 100 kg, 300 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF deska, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x polštář |
| ŠÍŘKA SEDU | 190 cm |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 14 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Křeslo ušák RUFINO 3 NEW
Křeslo ušák RUFINO 3 NEW
Zelená
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Petrolejová
Není skladem
6 690 Kč
Bílá / šedá
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Taburet RUFINO 3 NEW
Taburet RUFINO 3 NEW
Zelená
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Bílá / šedá
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
RTV stolek RANDOM RTV-K
RTV stolek RANDOM RTV-K
Dub wotan
Skladem
Kašmír
Skladem
Taburet RON
Taburet RON
Černá
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Zelená
Není skladem
2 658 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Krémová
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Béžová
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč
Modrá
Není skladem
2 658 Kč
Hořčicová
Není skladem
2 658 Kč
Světle šedá
Není skladem
2 658 Kč
Skořicová
Dodání do 5-6 týdnů
2 658 Kč
Světle růžová
Dodání 10-14 dnů
2 658 Kč



























Zboží ihned, platba za 14 dní