- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Moderní a designová
- Křeslo IHARA
Telefonická objednávka
Designové, pohodlné a moderní křeslo IHARA je čalouněno ekokůží v trendy barevných provedeních s dekorativním prošíváním.
Stabilitu křesla zajišťují kvalitní kovové nohy v elegantním černém provedení, doplněné zlatým detailem.
Křeslo je dodáváno včetně polštáře.
Barva:
béžová / fialová lila / černá
béžová / modrá / černá
béžová / růžová / černá
béžová / starorůžová/ černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / ekokůže
Rozměry křesla:
šířka: 64 cm
hloubka: 47 cm
výška: 79 cm
šířka sedu: 55 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
13 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Retro, Vintage, Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 64 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HMOTNOST | 13 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Retro, Vintage, Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 64 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HMOTNOST | 13 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Rozkládací pohovka PORIMA
Rozkládací pohovka LISSA
Rozkládací pohovka LISSA
Šedá
Dodání do 7 dnů
15 266 Kč
Tyrkysová
Dodání do 7 dnů
15 266 Kč
Starorůžová
Dodání do 7 dnů
15 876 Kč























Zboží ihned, platba za 14 dní