- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rozkládací pohovka LISSA
Rozkládací pohovka LISSA
Telefonická objednávka
Se stylovou pohovkou LISSA si budete užívat komfort plnými doušky. Jedním z hlavních prvků, které pohovka nabízí, je velký úložný prostor. Můžete v něm uschovat přikrývky a další věci, které momentálně nepotřebujete.
Pohovka je celočalouněná v látce Mono dostupné ve třech provedeních. Nožičky pohovky jsou plastové v černém odstínu, což dodává kontrast a moderní vzhled.
Možnost snadného přeměnění na plnohodnotné lůžko o rozměrech 137 x 200 cm.
Barva:
tyrkysová (Mono 238)
starorůžová (Mono 235)
šedá (Mono 245)
Výběr barvy pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / pružina / plast
Rozměry:
šířka: 217 cm
hloubka: 99 cm
výška: 88 cm
hloubka sedu: 55 / 83 cm
výška sedu: 45 cm
rozměr plochy na spaní: 137 x 200 cm
výška nožiček: 12 cm
Nosnost:
90 kg / osoba
Hmotnost:
100 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 217 cm |
| HLOUBKA | 99 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOST | 100 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm, 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 12 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Svítící koberec LUMIS 4
Svítící koberec LUMIS 4
60x100 cm Dodání do 10 dnů 224 Kč 80x150 cm Dodání do 10 dnů 505 Kč 120x160 cm Dodání do 10 dnů 662 KčKřeslo IHARA
Křeslo IHARA
Fialová
Dodání do 10 dnů
4 819 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní