- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo STRIKE
Telefonická objednávka
Představujeme vám designové křeslo STRIKE, které dýchá luxusním šarmem. Komfort, který toto křeslo nabízí, je prostě nepřekonatelný.
Křeslo ve stylu Art Deco má tvar mušle. Čalouněné je kvalitní látkou Velvet a stabilitu zajišťují dřevěné nohy v barvě buk.
Křeslo je dodáváno včetně dvou polštářků s potahem na zip.
Barva:
mentolová / dub
modrá / dub
šedá / dub
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / dubové dřevo / molitan
Rozměry:
šířka: 88 cm
hloubka: 80 cm
výška: 102 cm
hloubka sedu s polštářem: 53 cm
hloubka sedu bez polštáře: 65 cm
výška sedu: 45 cm
výška nožiček: 10 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
24 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 88 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOST | 24 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm, 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 10 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Svítící koberec LUMIS 4
Svítící koberec LUMIS 4
60x100 cm Dodání do 10 dnů 224 Kč 80x150 cm Dodání do 10 dnů 505 Kč 120x160 cm Dodání do 10 dnů 662 KčRostoucí dětský stůl a židle ALEXIS
Rostoucí dětský stůl a židle ALEXIS
Růžová
Dodání do 10 dnů
5 830 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní