- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské sestavy
- Angel
- Noční stolek ANGEL typ 95
Noční stolek ANGEL typ 95
Kód produktu: 0000109404
Telefonická objednávka
Noční stolek ANGEL typ 95 je vyroben z laminované dřevotřísky v barevné kombinaci: bílá / craft.
Stolek má otevřený úložný prostor o výšce 15,6 cm a jeden šuplík.
Je součástí designové a nadčasové sestavy ANGEL, která je vhodná do dětských a studentských pokojů.
Barva:
bílá / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 49,1 cm
výška: 37,6 cm
hloubka: 40,2 cm
Rozměry šuplíku:
šířka: 34,5 cm
výška: 17,5 cm
Hmotnost:
12 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 37,5 cm |
| HMOTNOST | 12 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolek |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Ke stažení
187803429.pdf (pdf, 1.9 MB)
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 37,5 cm |
| HMOTNOST | 12 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolek |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








