- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Bullet
- Komoda BULLET KM-2
Komoda BULLET KM-2
Telefonická objednávka
Série BULLET je elegantní a stylový nábytek do obývacího pokoje či ložnice. Nábytek je vyroben z laminované MDF černé barvy s 3D dekorem na vybraných čelech skříněk. Zlatý detail v podobě tenkých nožiček působí velmi elegantně a luxusně.
Komoda z kolekce BULLET je skvělou volbou pro milovníky praktičnosti a zároveň moderního stylu. Nabízí úložný prostor ukrytý za dvoukřídlými dveřmi.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
laminovaná MDF / kov
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 41 cm
výška: 105 cm
Hmotnost:
46 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOST | 46 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 6 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Plechová skříňka Dekorhome
Plechová skříňka Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
5 680 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
5 889 Kč
Oranžová
Dodání do 10 dnů
5 888 Kč
Růžová
Dodání do 10 dnů
5 541 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
6 555 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 10 dnů
6 342 Kč
Mentolová
Dodání do 10 dnů
6 128 Kč
Hořčicová
Dodání do 10 dnů
5 905 Kč
Tmavě modrá
Dodání do 10 dnů
6 227 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní