- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda se šuplíky Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento praktický příborník se skvěle hodí do vašeho obývacího pokoje.
Dřevěný příborník je zručně zhotovený z masivního akáciového dřeva a MDF, takže je velmi robustní a má dlouhou životnost. Masivní akáciové dřevo je tvrdé dřevo s hustou kresbou. Každý kus se lehce liší od všech ostatních zásluhou řemeslného zpracování a krásné dřevěné kresby.
Odkládací skříňka má 3 zásuvky a 2křídlá dvířka, takže poskytuje dostatek úložného prostoru pro knihy, multimediální zařízení a další nezbytnosti. Horní deska příborníku je ideální pro vystavení dekorativních předmětů, fotorámečků nebo rostlin v květináčích.
Barva:
přírodní / bílá
přírodní / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo / MDF / kov
Celkové rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 35 cm
výška: 70 cm
Hmotnost:
31 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOST | 31 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












Zboží ihned, platba za 14 dní