- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda TEANA
Komoda TEANA
Telefonická objednávka
Naplnit interiér romantikou nikdy nebylo jednodušší. Komoda TEANA v provensálském stylu se postará o jednoduché linie a útulnost v domácnosti.
Vyrobena je z MDF a doplněna o dřevěné úchyty v bílé nebo černé barvě. Atraktivní bílé provedení je nadčasové a rozzáří každý kousek vašeho domova. Tvoří ji 3 větší a dva menší šuplíky.
Barva:
bílá / bílá
bílá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 40 cm
výška: 95 cm
tloušťka materiálu: 1,5 - 3,7 cm
výška nožiček: 15 cm
Nosnost:
30 kg
Hmotnost:
31,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Provence, Moderní |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 31,4 kg |
| NOSNOST | 10 kg, 30 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 5 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní