- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Bullet
- Konferenční stolek BULLET LAW-1
Konferenční stolek BULLET LAW-1
Telefonická objednávka
Série BULLET je elegantní a stylový nábytek do obývacího pokoje či ložnice. Nábytek je vyroben z laminované MDF černé barvy s 3D dekorem na vybraných čelech skříněk. Zlatý detail v podobě tenkých nožiček působí velmi elegantně a luxusně.
Konferenční stolek z kolekce BULLET je skvělou volbou pro milovníky praktičnosti a zároveň moderního stylu. Nabízí dostatek úložného prostoru pod horní deskou stolku.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
laminovaná MDF / kov
Rozměry:
šířka: 92 cm
hloubka: 50 cm
výška: 43 cm
Hmotnost:
15 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 92 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



Zboží ihned, platba za 14 dní