- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Bullet
- Komoda BULLET KM-1
Komoda BULLET KM-1
Telefonická objednávka
Série BULLET je elegantní a stylový nábytek do obývacího pokoje či ložnice. Nábytek je vyroben z laminované MDF černé barvy s 3D dekorem na vybraných čelech skříněk. Zlatý detail v podobě tenkých nožiček působí velmi elegantně a luxusně.
Komoda z kolekce BULLET je skvělou volbou pro milovníky praktičnosti a zároveň moderního stylu. Nabízí úložný prostor ukrytý za třemi dvířky.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
laminovaná MDF / kov
Rozměry:
šířka: 155 cm
hloubka: 41 cm
výška: 73 cm
Hmotnost:
43 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 115 cm |
| HLOUBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 43 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dekorační socha pes APASHA Dekorhome
Dekorační socha pes APASHA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
2 990 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
2 990 Kč
Dekorační socha gorila ZHAM Dekorhome
Dekorační socha gorila ZHAM Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní