- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda se šuplíky 2 ks Dekorhome
Komoda se šuplíky 2 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Užívejte si úhledně uklizeného obývacího pokoje s těmito dřevěnými příborníky! Tyto praktické příborníky mají široké využití a skvěle zapadnou do každé místnosti. Úložná skříňka vám poskytne spoustu místa na přehledné uložení různých každodenních potřeb, které tak budete mít neustále po ruce.
Komodu nabízíme ve třech provedeních: masivní recyklované dřevo, masivní akáciové dřevo a mangovníkové dřevo.
Dekor:
recyklované dřevo
akáciové dřevo
mangovníkové dřevo
Výběr dekoru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo (akácie, mangovník, recyklované) / MDF / kov
Celkové rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 33 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
50 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 6 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.























Zboží ihned, platba za 14 dní