- Domů
- Zahrada
- Grilování a piknik
- Kempingový nábytek
- Skládací stůl CATERING
Skládací stůl CATERING
Telefonická objednávka
SKLÁDACÍ STŮL CATERING

ODOLNÝ MATERIÁL A KONSTRUKCE

SNADNÁ SKLADATELNOST A ÚSPORA MÍSTA

IDEÁLNÍ PRO VENKOVNÍ I VENKOVNÍ POUŽITÍ

VARIANTY
- 120 x 60 x 74 cm
- 180 x 75 x 72 cm
- 244 x 76 x 72 cm
Výběr rozměru stolu zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
šedá / bílá
Materiál:
ocel / plast HDPE
Rozměr:
120 x 60 x 74 cm
180 x 75 x 72 cm
244 x 76 x 72 cm
Rozměry v rozloženém stavu:
šířka: 120 / 180 / 244 cm
hloubka: 60 / 75 / 76 cm
výška: 74 / 72 cm
Rozměry ve složeném stavu:
šířka: 61 / 90 / 122 cm
hloubka: 60 / 75 / 76 cm
výška: 7 / 8 / 9 cm
Nosnost:
120 / 100 / 70 kg
Hmotnost:
9,5 / 14,5 / 19 kg

MONTÁŽ
| BARVA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm, 180 cm, 244 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 75 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 72 cm, 74 cm |
| HMOTNOST | 9,5 kg, 14,5 kg, 19 kg |
| NOSNOST | 70 kg, 100 kg, 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| TYP STOLU | Univerzální, Zahradní |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Skládací stůl CATERING Ø 80 cm
Skládací stůl CATERING Ø 80 cm
74 cm SklademSkládací zahradní lehátko dřevo / látka Dekorhome
Skládací zahradní lehátko dřevo / látka Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
6 082 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
5 452 Kč
Skládací zahradní židle 4 ks plast Dekorhome
Skládací zahradní židle 4 ks plast Dekorhome
Bílá
Není skladem
4 669 Kč
Antracit
Není skladem
4 828 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
4 936 Kč
Skládací zahradní křeslo Dekorhome
Skládací zahradní křeslo Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
3 371 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
3 440 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 546 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 236 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní