- Domů
- Zahrada
- Grilování a piknik
- Kempingový nábytek
- Kempingové stoly
- Kempingový stůl
Kempingový stůl
Telefonická objednávka
Skládací campingový stůl s deskou 4,5mm / (MDF deska potažená plastem), světle šedá barva a s hliníkovou konstrukcí stříbrné barvy ve třech velikostech.
Po složení stolu je rozměr 60x60x6,5 cm nebo 80x60x4,5 cm nebo 80x40x10 cm.
Barva:
šedá / stříbrná
Materiál:
MDF potažená plastem / hliník
Rozměry:
Šířka: 80 / 80 / 120 cm
Hloubka: 60 / 80 / 60 cm
Výška: 69 / 70 / 70 cm
Dostupné rozměry:
80 x 60 x 69 cm
80 x 80 x 70 cm
120 x 60 x 70 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
3,8 / 4,8 / 4,9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 80 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 69 cm, 70 cm |
| HMOTNOST | 3,8 kg, 4,8 kg, 4,9 kg |
| MATERIÁL | Hliník, MDF deska, Plast |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Sklápěcí, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Plast |
| TLOUŠŤKA DESKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 80 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 69 cm, 70 cm |
| HMOTNOST | 3,8 kg, 4,8 kg, 4,9 kg |
| MATERIÁL | Hliník, MDF deska, Plast |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Sklápěcí, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Plast |
| TLOUŠŤKA DESKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Skládací plážové lehátko bambus / plátno Dekorhome
Skládací plážové lehátko bambus / plátno Dekorhome
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 293 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
1 296 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
1 361 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
2 053 Kč
Skládací plážové křeslo eukalyptus / látka Dekorhome
Skládací plážové křeslo eukalyptus / látka Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
2 395 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 158 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
2 323 Kč
Skládací zahradní křeslo Dekorhome
Skládací zahradní křeslo Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
3 371 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
3 440 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 546 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 236 Kč











