- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stoly
- Skládací zahradní stůl Dekorhome
Skládací zahradní stůl Dekorhome
Telefonická objednávka
Vysoce odolný a lehce omyvatelný nábytek nejvyšší kvality.
Skládací stůl vhodný do pokoje, na zahradu, do dílny. Kombinace ocelové nosné kostry a vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylenu (HDPE). Odolnost vůči vlivu počasí. Plast na slunci nežloutne ani nekřehne. Stůl je možné jednoduše složit na polovinu.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
HDPE (polyetylen) / ocel
Rozměry:
šířka: 152 / 183 cm
hloubka: 70 / 76 cm
výška: 74 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
tloušťka desky: 15 mm plus zpevňující lem 38 mm
rozměr ve složeném stavu: 92 x 76 x 7,6 cm / 76 x 70 x 9 cm
Hmotnost:
12 / 13 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 152 cm, 183 cm |
| HLOUBKA | 70 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOST | 12 kg, 13 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











Zboží ihned, platba za 14 dní