SKLÁDACÍ LAVICE CATERING
Skládací lavice CATERING představuje pohodlné a flexibilní řešení pro vaše venkovní i vnitřní aktivity, jako jsou cateringové služby, camping nebo různé společenské události. Díky své pevné konstrukci z HDPE materiálu a oceli, ošetřené kladívkovou barvou, je lavice odolná a stabilní, zatímco její skládací funkce usnadňuje skladování a přenášení.


PEVNÁ KONSTRUKCE A ODOLNOST
Lavice je vyrobena z kvalitního materiálu HDPE a opatřena ocelovou konstrukcí, která je ošetřena kladívkovou barvou pro zvýšenou odolnost a dlouhou životnost. Tato kombinace materiálů zajišťuje, že lavice vydrží intenzivní používání a bude sloužit po mnoho let.


VHODNÁ PRO INTERIÉR I EXTERIÉR
Díky své odolnosti proti povětrnostním vlivům je lavice ideální pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru. Její univerzální design a neutrální barvy – šedá a bílá – se snadno hodí do různých prostředí a doplňují jakýkoliv styl události.


SNADNÁ ÚDRŽBA A USKLADNĚNÍ
Lavice je snadno udržovatelná, stačí ji otřít vlhkým hadříkem, a díky možnosti složení do kompaktních rozměrů 90 x 25 x 9 cm je jednoduché ji uskladnit, když není potřeba. Praktické poutko umožňuje snadnější manipulaci ve složeném stavu. Ať už plánujete rodinné oslavy, venkovní pikniky nebo potřebujete praktické sezení pro campingové výlety, skládací lavice je skvělou volbou, která poskytne pohodlné a praktické řešení pro vaše potřeby.
 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Barva:
šedá / bílá

Materiál:
ocel / plast HDPE

Rozměry:
šířka: 180 cm
hloubka: 25 cm
výška: 42 cm

Rozměry ve složeném stavu:
šířka: 90 cm
hloubka: 25 cm
výška: 9 cm

Nosnost:
350 kg

Hmotnost:
8 kgParametry
BARVA BíláŠedá
ŠÍŘKA 180 cm
HLOUBKA 25 cm
VÝŠKA 42 cm
HMOTNOST 8 kg
NOSNOST 350 kg
MATERIÁL Kov, Plast
SKLÁDACÍ Ano
BARVA BíláŠedá
ŠÍŘKA 180 cm
HLOUBKA 25 cm
VÝŠKA 42 cm
HMOTNOST 8 kg
NOSNOST 350 kg
MATERIÁL Kov, Plast
SKLÁDACÍ Ano

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení