- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stoly
- Skládací stůl 152 cm bílá / černá Dekorhome
Skládací stůl 152 cm bílá / černá Dekorhome
Telefonická objednávka
Vysoce odolný a lehce omyvatelný nábytek nejvyšší kvality.
Skládací kulatý stůl vhodný do pokoje, na zahradu, do dílny. Kombinace ocelové nosné kostry a vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylenu (HDPE). Odolnost vůči vlivu počasí. Plast na slunci nežloutne ani nekřehne. Stůl je možné jednoduše složit na polovinu.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
HDPE (polyetylen) / ocel
Rozměry:
šířka: 152 cm
hloubka: 152 cm
výška: 74 cm
tloušťka desky: 57 mm
rozměr ve složeném stavu: 163 x 163 x 7,3 cm
Hmotnost:
24 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 152 cm |
| HLOUBKA | 152 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| PRŮMĚR | 152 cm |
| HMOTNOST | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5,7 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.

Zboží ihned, platba za 14 dní