- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací EVANGELIN
Sedací souprava rozkládací EVANGELIN
Telefonická objednávka
Elegantní rohová sedací souprava EVANGELIN nabízí čisté linie a precizní provedení. Pyšní se moderním a nadčasovým designem. Čalouněná je hořčicově žlutou látkou, která rozzáří každý prostor.
Je rozkládací a snadno tak proměníte pohodlnou sedačku na lůžko s plochou na spaní 197x126 cm. Sedačka také poskytuje úložný prostor. Zároveň je celočalouněná, takže jí můžete postavit i volně do prostoru.
Pohovka nabízí velmi komfortní sezení - ergonomické opření zad, její součástí jsou i 3 polohovací opěrky hlavy do šesti pozic. Dodávané s 2 dekorativními polštářky.
V pravém nebo levém provedení.
Soupravu EVANGELIN nabízíme také v šedé barvě.
Barva:
hořčicová
Materiál:
látka Soro / pružina falista
Orientace pohovky:
pravá
levá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Tvar:
L
Rozměry:
šířka: 258 cm
hloubka: 164 cm
výška: 102 / 86 cm
výška sedu: 41 cm
hloubka sedu: 56 cm
plocha na spaní (ŠxD): 197x126 cm
výška nožičky: 5,5 cm
Hmotnost:
110 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 258 cm |
| HLOUBKA | 164 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 102 cm |
| HMOTNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HLOUBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby, 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 258 cm |
| HLOUBKA | 164 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 102 cm |
| HMOTNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HLOUBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby, 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Regál s dvířky ULIMI
Regál s dvířky ULIMI
Dub sonoma / bílá
Dodání do 14 dnů
3 390 Kč
Bílá / beton
Dodání do 14 dnů
3 390 Kč























Zboží ihned, platba za 14 dní