- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací AMARETA
Sedací souprava rozkládací AMARETA
Telefonická objednávka
Elegantní sedací souprava AMARETA nabízí pohodlí, moderní design a kvalitu. Splňuje všechny kritéria výborně sedačky.
Sedací souprava je čalouněná kvalitní látkou Monolith v barevném provedení: modrá. Je celočalouněná, vhodná k umístění do prostoru. Zdobí jí dekorativní prošívání a součástí je jeden dekorativní polštář se vzorem. Stojí na moderních pevných nožičkách.
AMARETA se pyšní řadou praktických funkcí. Je rozkládací a nabízí plochu na spaní 198 x 125 cm. Maximální komfort dopřejí tři polohovací opěrky do šesti různých poloh. Nabízí i praktický úložný prostor. Sedací část je vyplněná pružinou.
Sedací soupravu nabízíme v pravém i levém provedení. Výběr provedení zvolte ve variantách produktu.
Barva:
modrá / vzor
Materiál:
látka Monolith / pružina
Rozměry:
šířka: 280 cm
hloubka: 205 cm
výška: 70 / 90 cm
hloubka sedu: 60 cm
výška sedu: 41 cm
výška nožiček: 8,7 cm
rozměr lůžka: 198 x 125 cm
Hmotnost:
160 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 280 cm |
| HLOUBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 90 cm |
| HMOTNOST | 160 kg |
| MATERIÁL | Látka, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 8,7 cm |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



























Zboží ihned, platba za 14 dní