- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava EMILY ROH rozkládací
Sedací souprava EMILY ROH rozkládací
Telefonická objednávka
EMILY ROH je stylová celočalouněná rohová rozkládací sedací souprava, která přesvědčí nejen vizuální stránkou, ale i svou multifunkčností. V jejím jemných liniích se spojují moderní design a nadčasovost.
Sedačka je celočalouněná, v barevném a materiálovém provedení tmavě šedá a šedá látka Soro.
Lze ji rozložit na pohodlnou postel s rozlohou 129x202 cm, na níž se pohodlně vyspí nejedna vaše návštěva.
Součástí sedací soupravy je i 5 malých dekorativních polštářků.
Barva:
šedá / tmavě šedá
Orientace pohovky:
pravá
levá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka Soro
systém pružení: pružina Falista + PUR pěna
Tvar:
L
Rozměry:
šířka: 272 cm
hloubka: 272 cm
výška: 84 cm
plocha na spaní (ŠxD): 190x202 cm
výška sedu: 43 cm
hloubka sedu: 63 cm
výška nožiček: 5 cm
Hmotnost:
158 kg
Dodáváno v demontu.
Možnost objednání v 6 barevných odstínech látky Soro na dotaz. Dodací lhůta 14-17 týdnů.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 272 cm |
| HLOUBKA | 272 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 158 kg |
| NOSNOST | 300 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| HLOUBKA SEDU | 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Shaggy koberec ARUNA
Hudební houpací křeslo Dekorhome
Hudební houpací křeslo Dekorhome
Zelená
Není skladem
5 642 Kč
Šedá
Není skladem
5 683 Kč
Červená
Není skladem
4 921 Kč
Modrá
Není skladem
4 739 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní