- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací EMILY ROH MALÝ
Sedací souprava rozkládací EMILY ROH MALÝ
Telefonická objednávka
EMILY ROH MALÝ je stylová, celočalouněná rohová sedací souprava, která přesvědčí nejen vizuální stránkou, ale i svou multifunkčností. V jejích jemných liniích se spojují moderní design a nadčasovost.
Sedačka je celočalouněná, v barevném a materiálovém provedení černá ekokůže a tmavě šedá látka Soro.
Lze ji rozložit na pohodlnou postel s rozměrem 130x210 cm. Pod lůžkem naleznete i úložný prostor.
Součástí sedací soupravy jsou i 3 dekorativní polštáře.
Barva:
černá/ tmavošedá
Orientace pohovky:
pravá
levá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka Soro
systém pružení: pružina Falista + PUR pěna
Tvar:
L
Rozměry:
šířka: 280 cm
hloubka: 174 cm
výška: 83 cm
plocha na spaní (ŠxD): 130x210 cm
výška sedu: 43 cm
hloubka sedu: 63 cm
výška nožiček: 5 cm
Hmotnost:
135 kg
Dodáváno v demontu.
Možnost objednání 4 barevných provedení ekokůže a 6 barevných provedení látky Soro na dotaz. Dodací lhůta 14-17 týdnů.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 280 cm |
| HLOUBKA | 174 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOST | 135 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Látka, PUR pěna, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 3x polštář |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 280 cm |
| HLOUBKA | 174 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOST | 135 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Látka, PUR pěna, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 3x polštář |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











Zboží ihned, platba za 14 dní