- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací BELMONT
Sedací souprava rozkládací BELMONT
Telefonická objednávka
Atraktivní rohová sedačka BELMONT v trendovém designu uspokojí milovníky moderního interiéru.
Už na první pohled okouzlí svým látkovým tělem v mentolovou provedení.
Po rozložení získáte lůžko na příležitostné spaní o rozměrech 126x201 cm.
Disponuje také prostorným úložným prostorem.
Sedačka je univerzální, to znamená, že ji můžete poskládat podle vlastní potřeby s rohem na pravé nebo levé straně.
Vybavená je třemi pětistupňovými polohovacími opěrkami hlavy a dvěma šedými dekorativními polštáři pro ještě vyšší komfort při lenošení.
Barva:
mentolová / šedé polštářky
Materiál:
látka AVIS / pružina Falista / HR pěna
Tvar:
L
Orientace pohovky:
univerzální
Rozměry:
šířka: 224 cm
hloubka: 106 / 183 cm
výška: 86 / 104 cm
výška sedu: 46 cm
hloubka sedu: 57 cm
šířka jednoho opěradla: 65 cm
plocha na spaní: (ŠxD): 126x201 cm
výška nožiček: 11 cm
Rozměr polštářku:
šířka: 38 cm
výška: 38 cm
Nosnost na osobu:
90 kg
Hmotnost:
114 kg
Dodáváno v demontu.
Možnost objednání v 8 barevných provedeních látka AVIS na dotaz, dodací lhůta 6-8 týdnů.
Výplň sedačky ovlivňuje váš pocit ze sezení:
HR PUR pěna má oproti klasické PUR pěně vyšší tuhost, lepší kvalitu a mnohem delší životnost. Obecně jsou sedačky z HR pěny považovány za středně tuhé.
Kombinace pružiny falista a HR pěny zajišťuje maximální pohodlí při sezení.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 224 cm |
| HLOUBKA | 106 cm, 183 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 104 cm |
| HMOTNOST | 114 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 11 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Univerzální |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 224 cm |
| HLOUBKA | 106 cm, 183 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 104 cm |
| HMOTNOST | 114 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 11 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Univerzální |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Stůl s regálem NARVIK B1
Stůl s regálem NARVIK B1
Bílá
Skladem
Černá
Skladem






























Zboží ihned, platba za 14 dní