- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční stolek MONAKO
Noční stolek MONAKO
Telefonická objednávka
Stylový noční stolek MONAKO v retro stylu s vkusným a jednoduchým designem. Je čalouněný sametovou látkou ve dvou barevných variantách: růžová a sivá. Stojí na pevných kovových nohách ve zlaté barvě.
K nočnímu stolku doporučujeme přikoupit postel MONAKO.
Barva:
starorůžová / zlatá
sivá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / kov
Rozměry:
šířka: 53 cm
hloubka: 36 cm
výška: 56 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| HMOTNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



Zboží ihned, platba za 14 dní