🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 304.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Jednoduchý, ale stylový noční stolek CASSINA nabízí praktický úložný prostor v podobě šuplíku.
Stolek je vyrobený v kombinaci dýhované MDF a kaučukovníkového dřeva ve dvou barevných variantách: přírodní a ořech.
Díky své výšce je ideální volbou k vyšším nebo boxspringovým postelím.
Barva:
přírodní
ořech
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
dýhovaná MDF / kaučukovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 40 cm
výška: 53 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Noční |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.