- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Šatní skříně
- Šatní skříň GWEN 70429
Šatní skříň GWEN 70429
Telefonická objednávka
V duchu moderní klasiky vám představujeme šatní skříň GWEN. Je jednoduchá, vkusná, a díky provedení bílé s extra vysokým leskem nebo nestárnoucímu dekoru dub soboma se bude hodit ke světlým i tmavým prostorám.
GWEN je nepřehlédnutelná i díky materiálu foliovaná DTD, ze které je vyrobena. Skříň v sobě ukrývá dostatek úložného prostoru v podobě 3 šuplíků, věšákové části a části s policemi.
Skříně GWEN dodáváme i v dalších velikostech.
Barva:
dub sonoma
bílá vysoký lesk
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
foliovaná DTD
Rozměry:
šířka: 155 cm
hloubka: 49,5 cm
výška: 200,4 cm
tloušťka desky: 1,2 cm
Hmotnost:
97 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 155 cm |
| HLOUBKA | 49,5 cm |
| VÝŠKA | 200,4 cm |
| HMOTNOST | 97 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
| TYP SKŘÍNĚ | Šatní, Závěsná |
| ZRCADLO | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| POČET POLIC | 9 |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Čtyřdílné |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní