- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské sestavy
- Fiera
- Noční stolek FIERA
Noční stolek FIERA
Telefonická objednávka
Tak jako naše děti rostou a dospívají, mění se i jejich pohled na prostor, ve kterém žijí. Nechtějí už nudný nábytek. Ve svém pokoji se chtějí cítit příjemně, potřebují jít s dobou. Přece jen, pokud mají k sobě domů pozvat kamarádů, jejich dětský či studentský pokoj musí nějak vypadat. Tuto starost vyřešíte velmi rychle a jednoduše sektorovým nábytkem FIERA.
Moderní design, jednoduché provedení, neutrální barva. Co však vaše dítě nejvíce přesvědčí, jsou atypické kožené úchytky, které dělají tento sektor originálním. FIERA sestava je vyrobena z laminované dřevotřísky. O kvalitě svědčí ABS páskování, které chrání hrany nábytku před poškrábáním a mechanickým poškozením. FIERA stojí na dřevěných nožičkách, což usnadňuje úklid pod nábytkem. Nábytek FIERA toho nabízí opravdu hodně!
Noční stolek FIERA je neodmyslitelný pomocník ke každé posteli. Noční stolek nabízí jednu zásuvku. Pěkně se ukáže však i v ložnici, která je zařízena v moderním mladistvém stylu.
Barva:
bílá
Materiál:
DTD laminovaná / ABS / kůže
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 45 cm
výška: 55 cm
výška nožiček: 15 cm
tloušťka materiálu: 16 mm
Hmotnost:
9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska, Kůže |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



