- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční stolek MALISE
Noční stolek MALISE
Telefonická objednávka
MALISE je noční stolek, který bude skvělým doplňkem do vaší ložnice. Využít jej můžete nejen v ložnici, ale také jako odkládací stolek vedle sedačky v obýváku. Poskytuje dostatečný prostor pro uskladnění menších předmětů, které potřebujete mít na dosah ruky.
Jeho elegantní a jednoduchý design vdechne vaší ložnici jedinečnost. Šedé provedení stolku je vhodné do každého interiéru a snadno jej zkombinujete s ostatním nábytkem. Obsahuje jednu zásuvku a jednu poličku, na které vynikne jakákoli pěkná dekorace.
Barva:
šedá
Materiál:
MDF
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 38 cm
výška: 60 cm
Nosnost:
5 kg
Hmotnost:
8,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 8,8 kg |
| NOSNOST | 5 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Ručně pletený taburet Dekorhome
Šatní skříň DTD Dekorhome
Šatní skříň DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 475 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 733 Kč
Šedá
Není skladem
2 749 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 764 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 892 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 378 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
3 425 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
2 264 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 892 Kč
Taburet samet Dekorhome
Taburet 2 ks umělá kůže Dekorhome
Taburet 2 ks umělá kůže Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 457 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 928 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 214 Kč












